Stáj Hraběnky

volny-cas-konehezkém prostředí Jeseníků mezi městečky Zlaté Hory a Krnov, v obci Jindřichov se nachází stáj Hraběnky. Krajina kolem Jindřichova nabízí mnoho zákoutí k nahlédnutí. Nejhezčí pohled na lemující se vesnici je právě z luk a lesů všude kolem. Je zde i několik menších rybníků, jejichž hladinu celoročně obývají divoké kachny.

Ve stáji je celkem 7 koňů. Tři velcí, jeden poník pro nejmenší a tři hříbátka. Těm nejmenším a začátečníkům můžeme nabídnout vodění. Odvážnější a v jízdě pokročilí si mohou vyzkoušet jízdu sami. Je možné si vyzkoušet i variace v kroku, klusu i cvalu. Koně jsou hodní, vyrovnaní a znalí terénu. Takže i kdybyste se náhodou cestou zatoulali, či kocháním se krajiny v terénu za námi zapomněli, koně vás domů dovezou.

Nabízíme celoročně jízdu na koni krajinou kolem Jindřichova. Jízda trvá minimálně 1 hodinu. Zájemcům o delší vyjížďku můžeme nabídnout výlet do okolí, např. na Biskupskou kupu, Solnou horu, Kraví horu a Valštejn, odkud je krásný výhled do vesnic Jindřichov, Janov, Petrovice, ale i do Polska, či na celé Osoblažsko. 

Dětem a začátečníkům nabízíme vodění. Zkušenější a odvážnější si koně vedou sami.